RRS HA Long Lasting

RRS® HA Long Lasting to nowy preparat przeznaczony do iniekcji środskórnych w celu poprawy elastyczności i nawilżenia skóry twarzy a także redukcji głębokości zmarszczek.

Koncepcja zabiegu to FULL FACE 3D REJUVENATION czyli całościowe odmłodzenie twarzy jednym zabiegiem. 

RRS® HA Long Lasting nie jest stymulatorem tkankowym, nie jest też wypełniaczem - to produkt hybrydowy posiadający charakterystykę pomiędzy fillerem a biorewitalizatorem. Zawiera usieciowany kwas hialuronowy o bardzo wysokiej jakości i odpowiednio dobranych właściwościach reologicznych w postaci gęstego żelu z dodatkiem buforu 15 aminokwasów. Aminokwasy chronią zawieszony w nim kwas hialuronowy i spowalniają jego biodegradację, pozytywnie wpływają na stres osmotyczny wywołany wstrzyknięciem implantu oraz mają właściwości regenerujące skórę.

RRS® HA Long Lasting jest chronionym patentem wyrobem medycznym klasy III, podlegającym regulacjom prawnym, oznakowanym znakiem CE (CE 2195) przeznaczonym do podawania wyłącznie przez odpowiednio przeszkolonego lekarza, co gwarantuje jego bezpieczeństwo i skuteczność.

 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA PRODUKTU

  • Fotostarzenie skóry i jego konsekwencje
  • Hamowanie atrofii skórnej
  • Suchość skóry
  • Elastoza posłoneczna
  • Zmarszczki
  • Przebarwienia

 

1 ampułkostrzykawka zawierająca 3 ml preparatu wystarczy, aby przeprowadzić zabieg w obrębie całej twarzy. Zabieg jest bardzo komfortowy i bezpieczny, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym kremem. Standardowo wykonujemy 7 iniekcji na każdą połowę twarzy, ale lekarz może zmodyfikować ten schemat, dostosowując miejsca podania do indywidualnych potrzeb pacjenta.

 Unikalny skład, odpowiednia technika sieciowania i dodatek aminokwasów zapewniają wyraźny efekt napięcia po zabiegu i utrzymywanie się skóry w dobrej kondycji przez długi czas po zabiegu, co odzwierciedla nazwa RRS® HA Long Lasting. W zależności od stanu skóry wystarczy wykonanie 1-3 zabiegów w ciągu roku.

Tak jak w przypadku każdego zabiegu iniekcyjnego, bezpośrednio po podaniu mogą wystąpić niewielkie zasinienia. Ślady po wkłuciach ustępują na ogół w ciągu kilku dni.

Istnieją również przeciwwskazania do zabiegu:  

Rany i stany zapalne na skórze
Alergia na składniki preparatu
Choroby ogólnoustrojowe w aktywnej fazie
Ciąża i karmienie piersią
Osoby poniżej 18 roku życia