Lek. med. Joanna Wójcik

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistka II stopnia Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Ukończyła także Studia Podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej, broniąc pracę dyplomową pod tytułem „Niekorzystny wpływ promieniowania ultrafioletowego na skórę i metody fotoprotekcji”.

Od kilkunastu lat prowadzi własną indywidualną praktykę lekarską. W latach 2007-2008 doskonaliła swoje umiejętności, pracując w Royale Hayat Hospital w Kuwejcie w Klinice Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej, gdzie zapoznawała się m.in. z innowacyjną terapią laserami frakcyjnymi FRAXEL.

Od wielu lat konsekwentnie inwestuje w swoje wykształcenie, uczestnicząc w konferencjach, kongresach i kursach w kraju i za granicą. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i technikę zabiegową, biorąc udział w szkoleniach IMCAS (International Master Course on Aging Skin).

Śledzi postępy wiedzy, pogłębiając swe doświadczenia zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i anestezjologii, co umożliwia jej stosowanie najnowszych, sprawdzonych i skutecznych metod leczenia we własnej praktyce.

Biegle włada językiem angielskim i francuskim.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Polskiego Towarzystwa Mezoterapii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.