Easy TCA Pain Control - kontrola odczuć bólowych

Dzięki firmie SkinTech na polskim rynku dostępny jest innowacyjny peeling Easy TCA Pain Control, który umożliwia uzyskanie doskonałych, jeszcze lepszych niż do tej pory efektów terapeutycznych, a wszystko bez odczuć bólowych, które zwykle towarzyszą terapii kwasem trójchlorooctowym.

Peeling Easy TCA Pain Control stanowi udoskonaloną odmianę używanego od długiego czasu Easy TCA. Posiada on wszystkie zalety poprzednika, a jednocześnie uznaje się go za najbezpieczniejszy peeling na bazie kwasu trójchlorooctowego. Peeling Easy TCA Pain Control może być stosowany według rożnych schematów, co pozwala osiągnąć szerokie spektrum aktywności i głębokości działania. Najnowsza, opatentowana technologia zapewnia uzyskanie efektów średniogłębokiego peelingu praktycznie bez odczuć bólowych. Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania i umożliwia pacjentowi kontynuację normalnego trybu życia w okresie po zabiegu. Easy TCA Pain Control, oprócz kwasu trójchlorooctowego będącego głównym składnikiem peelingu, posiada małą domieszkę fenolu, a ulepszona formuła umożliwia uzyskanie jeszcze lepszych efektów przy głębokich przebarwieniach i drobnych zmarszczkach – jest on skuteczniejszy o 20% w porównaniu z Easy TCA.
 

Mechanizm działania Easy TCA Pain Control polega na stymulacji stopniowej odnowy komórek skóry. Roztwór peelingu w istotny sposób modyfikuje przepuszczalność skóry, co umożliwia szybką penetrację naskórka i skóry właściwej o kontrolowanej głębokości. Stanowiący końcowy punkt protokołu zabiegowego krem nakładany jako Post Peel Mask działa silnie stymulująco, antyoksydacyjne i przyspiesza gojenie skóry po zabiegu. Całościowe działanie Easy TCA Pain Control i Post Peel Mask zapewnia dogłębne, progresywne odnowienie skóry, o przebiegu bardziej stymulującym niż destrukcyjnym, które pozwala pacjentowi na prowadzenie normalnego trybu życia w trakcie leczenia. Jedyną niedogodnością jest pojawiające się w 2, 3 i 4 dobie grubopłatkowe złuszczanie.
Easy TCA Pain Control został dopuszczony do stosowania jako wyrób medyczny oznaczony certyfikatem CE.
 

Wskazania do zastosowania Easy TCA Pain Control:

  • Posłoneczne uszkodzenia skóry
  • Wiotkość skóry
  • Przebarwienia
  • Rozstępy
  • Skóra palacza
  • Blizny potrądzikowe

Peeling można stosować nie tylko na twarzy, ale również w innych lokalizacjach, m.in. na dłoniach, gdzie bardzo skutecznie likwiduje plamy starcze i rogowacenie posłoneczne, na szyi oraz dekolcie.

Zabiegi wykonuje się w seriach, na ogół 3-4 zabiegi w odstępach 8-15 dni.

Rezultaty po serii peelingów Easy TCA Pain Control